| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Model | LS-9 Pre marking machine |
| Marking width | 0-9m |
| Move way | Hand push |
| Barrel tank | 12 liter or customized |
| Size | 1190*800*930mm+2780*800*85mm |
| Weight | 70kg+33kg |






