| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Voltage | 220V |
| Suction power | 1500W*2 |
| Dust box | 60L |
| Suction width | 660mm |
| Air mass flow | 390m³/h |
| Cable standard | 2*4 |
| Suction diameter | 38# |
| Size/Weight | 700*570*1010mm/60kg |








