| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Disc Grinder |
| Power Source: | Drive |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Model | X75 |
| Motor power | 15kw |
| Inverter power | 22kw |
| Voltage | 380V |
| Frequency | 50-60HZ |
| Grinding width | 745mm |
| Rotating speed | 0-3600rpm |
| Weight/Size | 430kg/1300*770*1090mm |




