|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Description: | |
| Model | LS-350 |
| Cleaning depth | 0-100mm |
| Cleaning width | 3~8mm |
| Power | 13HP |
| Moving method | Hand push |
| Weight | 95kg |
| Size | 1150*680*930mm |
| The blade diameter | 350mm |
| The blade width | 6mm |