|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online |
| Warranty: | 1 Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Description: | |
| Model | LS-350 |
| Cleaning depth | 0-100mm |
| Cleaning width | 3~8mm |
| Power | 13HP |
| Moving method | Hand push |
| Weight | 95kg |
| Size | 1150*680*930mm |
| The blade diameter | 350mm |
| The blade width | 6mm |

