|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Cleaning/Cutting Machine |
| Object: | Cement Concrete Pavement |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Product Description: | |
| Model | LS |
| Cleaning depth | 0-100mm |
| Cleaning width | 3~8mm |
| Power | 13HP |
| Moving method | Hand push |
| Weight | 123kg |
| Size | 1400*750*980mm |
| The blade diameter | 350mm |
| The blade width | 6mm |