| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | LS-180 |
| Engine | Honda GX390 |
| Diameter of blade | 180mm |
| Slotting depth | 1-60mm |
| Slotting speed | 6-8 m/min |
| Slotting width | 8-20mm |
| Size | 1350*620*930 mm |
| Weight | 106kg |
| Moving method | Pull |
Established in 2012, Tongling Longshun Environmental Protection Co., Ltd. is a manufacturer
engaged in R&D and production of road machinery. The company has a professional R&D
1. Q: Are you trading company or manufacturer?
A: We are original equipment manufacturer.